Stojak na wino RW-8 2x5 regał 10 butelek do wina

119,00 zł
Brutto

Dziesięcio - komorowy zasobnik na wino, o wysokości 52,5 cm, szerokości 22,5 cm i głębokości 24,5 cm. Konstrukcja z metalowych płaskowników malowanych na czarno i okrągłych listewek sosnowych. Atrakcyjny element wyposażenia kuchni, salonu lub jadalni.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-2x5-10

Opis

Wysokość
52,5 cm
Szerokość
22,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
5
Ilość butelek
10