Stojak na wino RW-8 2x6 regał 12 butelek do wina

134,00 zł
Brutto

Sześciopiętrowy zasobnik na wino o wysokości 62,5 cm, głębokości 24,5 cm i szerokości 22,5 cm. Konstrukcja z metalowych płaskowników malowanych na czarno i okrągłych listewek sosnowych, z komorami na 12 butelek. Atrakcyjny element wyposażenia kuchni, salonu lub jadalni dostępny w dwóch wariantach wybarwienia.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-2x6-12

Opis

Wysokość
62,5 cm
Szerokość
22,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
6
Ilość butelek
12