Stojak na wino RW-8 2x7 regał 14 butelek do wina

153,00 zł
Brutto

Siedmiokondygnacyjny regał na 14 butelek wina. Wysoki na 72,5 cm przestrzenny słupek o głębokości 24,5 i szerokości 22,5 cm. Konstrukcja z metalowych płaskowników malowanych na czarno i okrągłych listewek sosnowych. Atrakcyjny element wyposażenia restauracji, kuchni lub spiżarni.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-2X7-14

Opis

Wysokość
72,5 cm
Szerokość
22,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
7
Ilość butelek
14