Stojak na wino RW-8 2x9 regał 18 butelek do wina

187,00 zł
Brutto

Wysoki na 92,5 cm, stojak dziewięciokondygnacyjny o długości 24,5 i szerokości szeroki na 12,5 cm stojak o długości 24,5 cm i szerokości 22,5 cm. Regał z komorami na 18 butelek. Wąski a zarazem ładowny słupek, którego przestrzenna konstrukcja z metalowych filarów i sosnowych drążków, doskonale eksponuje kolekcję szlachetnych trunków.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-2x9-18

Opis

Wysokość
92,5 cm
Szerokość
22,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
9
Ilość butelek
18