Stojak na wino RW-8 3x3 regał 9 butelek do wina

105,01 zł
Brutto

Regał kwadratowy RW-8 o bokach długości 32,5 cm i głębokości 24,5 cm. Trzypoziomowy stojak z komorami na 9 butelek wina. Niewielkich rozmiarów skrzynka, której otwarta konstrukcja z jasnych drążków sosnowych i czarnych metalowych sztabek, doskonale eksponuje kolekcję szlachetnych trunków.✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-3x3-9

Opis

Wysokość
32,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
3
Ilość butelek
9