Stojak na wino RW-8 3x4 regał 12 butelek do wina

128,01 zł
Brutto

Prostokątny regał otwarty o wysokości 42,5 cm, szerokości 32,5 cm i głębokości 24,5 cm. Czteropiętrowy stojak na 12 butelek. Nowoczesna skrzynka na wino, której otwarta konstrukcja z jasnych drążków sosnowych i czarnych metalowych sztabek, doskonale eksponuje kolekcję szlachetnych trunków.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-3x4-12

Opis

Wysokość
42,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
4
Ilość butelek
12