Stojak na wino RW-8 3x5 regał 15 butelek na wino

154,00 zł
Brutto

Szeroka na 32,5 cm prostokątna szafka z komorami na 15 butelek wina, o głębokości 24,5 cm i wysokości 52,5 cm Otwarty regał, którego przestrzenna konstrukcja z jasnych drążków sosnowych i czarnych metalowych sztabek, doskonale eksponuje kolekcję szlachetnych trunków, towar na sprzedaż lub zapasy domowej spiżarni.✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-3x5-15

Opis

Wysokość
52,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
5
Ilość butelek
15