Stojak na wino RW-8 3x6 regał 18 butelek do wina

176,00 zł
Brutto

Sześciokondygnacyjna skrzynka na 18 butelek wina. Wysoki na 62,5 cm i szeroki na 32,5 cm regał otwarty z kolekcji RW-8 o głębokości 24,5 cm. Przestrzenna konstrukcja z jasnych drążków sosnowych i czarnych metalowych sztabek, doskonale eksponuje kolekcję szlachetnych trunków w restauracji, asortyment w sklepie lub zapasy w domowej spiżarni.
✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-3x6-18

Opis

Wysokość
62,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
6
Ilość butelek
18