Stojak na wino RW-18 1x4

50,00 zł
Brutto

Wiszący regał na cztery butelki wina, o wysokości 61,5 cm, szerokości 13,5 i głębokości 9 cm. Niewielkich rozmiarów zasobnik na trunki o ciekawym designie. Efektowny element wyposażenia wnętrz urządzonych ze smakiem restauracji, oraz podręczny magazynek salonowy bądź kuchenny zapalonego amatora dionizyjskich nektarów.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proponujemy Państwu rozmaite regały na wino, w formie skrzyń i stojaków o różnej wielkości i kształcie. W zależności od wybranego modelu, pozwalają one na magazynowanie od 9 do 126 butelek wina. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów z bogatej kolekcji RW, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-18_1X4_FL

Opis

Wysokość
61,5 cm
Szerokość
13,5 cm
Głębokość
9 cm
Ilość butelek
4