Regał na wino RW-20-42 naturalny dąb

219,00 zł
Brutto

Regał na 42 butelki RW - 2o, o wysokości 91,5, szerokości 63 i głębokości 27 cm. Model 7 kondygnacyjny. Na każdym z pięter można składować w profesjonalnym nachyleniu 6 egzemplarzy wina. Estetyczny design regału podkreśla trafny zestaw kolorów dębowych leżni i białych boków z płyt MDF.

↣↢

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Regał na wino RW-20 to propozycja dla zapalonych amatorów wina i innych alkoholi. Pozwala na zgromadzenie pokaźnej kolekcji i przechowywanie zapasów w bezpieczny sposób. We wnękach dębowych leżni, unieruchomione butelki ułożone są szyjkami w dół. Dzięki nieustannemu nawilżeniu korków, powietrze nie dostaje się do środka pojemników, co ma istotne znaczenie dla smaku i aromatu leżakowanego alkoholu.

✵✵✵

Boki regałów serii RW-20 zostały wykonane z płyty MDF malowanej na biało oraz dębowych leżni w naturalnym odcieniu. Kolekcję charakteryzuje elegancki design, solidne materiały oraz przemyślane wykonanie konstrukcji, gwarantujące wieloletnią trwałość stojaków. Profesjonalne ułożenie butelek, zabezpiecza odpowiednio ich leżakowanie, bez ryzyka zapowietrzenia trunków.

✵✵✵

Pojemne regały RW-20 doskonale sprawdzają się w sklepach winiarskich, hurtowniach, przydomowych piwnicach, oraz jako element aranżacji wnętrz urządzonych ze smakiem restauracji.

↣↢

RW-20-42_O_NT

Opis

Wysokość
91,5 cm
Szerokość
63 cm
Głębokość
27 cm
Ilość pięter
7
Ilość butelek
42