Regał na wino RW-20-56P palony dąb

269,00 zł
Brutto

Głęboki na 27 cm, stabilny stojak z serii RW-20, o wysokości 118 i szerokości 72 cm. Na każdym z pięter w bezpiecznej odległości od siebie, może leżakować 7 butelek. Model ośmiokondygnacyjny, z poziomym blatem u szczytu, służącym jako stolik do degustacji lub półka do przechowywania akcesoriów winiarskich. Estetyczny design regału podkreśla trafny zestaw kolorów dębowych leżni i białych boków z płyt MDF.

✵✵✵

Regał na wino RW-20 to propozycja dla zapalonych amatorów szlachetnych trunków. Pozwala na zgromadzenie pokaźnej kolekcji i przechowywanie ich w bezpieczny sposób. We wnękach na 56 sztuk, butelki ułożone są szyjkami w dół. Dzięki nieustannemu nawilżeniu korków, powietrze nie dostaje się do środka pojemników, co ma istotne znaczenie dla smaku i aromatu leżakowanego alkoholu.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Boki regałów serii RW-20 zostały wykonane z płyty MDF malowanej na biało oraz dębowych leżni w naturalnym odcieniu. Kolekcję charakteryzuje elegancki design, solidne materiały oraz przemyślane wykonanie konstrukcji, gwarantujące wieloletnią trwałość stojaków. Profesjonalne ułożenie butelek, zabezpiecza odpowiednio ich leżakowanie, bez ryzyka zapowietrzenia trunków.

✵✵✵

Pojemne regały RW-20 doskonale sprawdzają się w sklepach winiarskich, hurtowniach, przydomowych piwnicach, oraz jako element aranżacji wnętrz urządzonych ze smakiem restauracji.

↣↢

RW-20-56P_O_PL

Opis

Wysokość
118 cm
Szerokość
72 cm
Głębokość
27 cm
Ilość pięter
8
Ilość butelek
56