Regał na wino RW-20-77 palony dąb

299,00 zł
Brutto

Pojemny stojak o niedużej wysokości 145,5 cm, o standardowej głębokości 27 cm i szerokości 72 cm. Estetyczny design regału podkreśla trafny zestaw kolorów dębowych leżni i białych boków z płyt MDF. Wariant 11- półkowy.

✵✵✵

Regał na wino RW-20 to propozycja dla zapalonych amatorów szlachetnych trunków. Pozwala na zgromadzenie pokaźnej kolekcji i przechowywanie ich w bezpieczny sposób. W przegrodach na 77 egzemplarzy, butelki leżakują szyjkami w dół. Dzięki nieustannemu nawilżeniu korków, powietrze nie dostaje się do środka pojemników, co ma istotne znaczenie dla smaku i aromatu leżakowanego alkoholu.

↣↢

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Boki regałów serii RW-20 zostały wykonane z płyty MDF malowanej na biało oraz dębowych leżni w naturalnym odcieniu. Kolekcję charakteryzuje elegancki design, solidne materiały oraz przemyślane wykonanie konstrukcji, gwarantujące wieloletnią trwałość stojaków. Profesjonalne ułożenie butelek, zabezpiecza odpowiednio ich leżakowanie, bez ryzyka zapowietrzenia trunków.

✵✵✵

Pojemne regały RW-20 doskonale sprawdzają się w sklepach winiarskich, hurtowniach, przydomowych piwnicach, oraz jako element aranżacji wnętrz urządzonych ze smakiem restauracji.

↣↢

RW-20-77_O_PL

Opis

Wysokość
145,5 cm
Szerokość
72 cm
Głębokość
27 cm
Ilość pięter
11
Ilość butelek
77