Regał na wino RW-2-24 48x48x24cm

69,00 zł
Brutto

↭↭↭

Nowoczesny regał na wino RW-2 w formie skrzynki o bokach 48x48 i głębokości 24 cm. Półki stanowią cztery komory, podzielonego po przekątnej na krzyż kwadratu. W każdej przegrodzie można leżakować 6 sztuk, łącznie w skrzyni znajdzie się miejsce dla 24 butelek. Model przydatny w kuchni, salonie oraz w sklepach do wyeksponowania promowanych trunków. Otwarte boki umożliwiają efektowną prezentację leżakujących okazów wina. Regał wykonany jest z surowego drewna sosnowego.

↭↭↭

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proponujemy Państwu rozmaite regały na wino, w formie skrzyń i stojaków o różnej wielkości i kształcie. W zależności od wybranego modelu, pozwalają one na magazynowanie 1 do 126 butelek wina. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów z bogatej kolekcji RW, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-2-24

Opis

Wysokość
48
Szerokość
48
Głębokość
24
Ilość butelek
24