Regał na wino RW-5-2 56 110x80x30cm - surowy

126,00 zł
Brutto

Wysoki na 110 cm regał z kolekcji RW- 5, o szerokości 80 i głębokości 30 cm. Półki wyposażone są w przegrody, na których odseparowane od siebie w bezpiecznej odległości pojedyncze egzemplarze trunków, spoczywają w odpowiedniej dla przechowywanych win pozycji - szyjką ku dołowi. Na każdej z ośmiu kondygnacji, może leżakować 7 sztuk wina, co daje możliwość łącznego przechowywania 56 butelek. W części szczytowej stojaka znajduje się poręczny blat na akcesoria do degustacji.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proponujemy Państwu rozmaite regały na wino, w formie skrzyń i stojaków o różnej wielkości i kształcie. W zależności od wybranego modelu, pozwalają one na magazynowanie od 1 do 126 butelek. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego, poddanego procesowi suszenia. Surowiec do ich budowy czerpiemy wyłącznie z zalesień odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów z bogatej kolekcji RW, na których różnokolorowe trunki atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-5-2

Opis

Wysokość
110 cm
Szerokość
80 cm
Głębokość
30 cm
Ilość pięter
8
Ilość butelek
56