Regał na wino RW-1-56 118x73x25cm

89,00 zł
Brutto

Szeroki na 73 cm regał RW-1-56, o wysokości 118 i głębokości 25 cm. Model ośmiokondygnacyjny. Belki poprzeczne półek, zostały ukształtowane do leżakowania 7 egzemplarzy trunków, co pozwala bezpiecznie przechowywać do 56 butelek. Otwarte boki umożliwiają pełną prezentację składowanych win. Model przeznaczony do eksponowania asortymentu w sklepach i restauracjach oraz w piwnicy prawdziwego konesera. Wybór wykończenia poniżej:

⇣↭⇣

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wybranego modelu, na regałach tej kolekcji, można przechowywać od 1 do 126 butelek wina.✰✰✰✰Deski poprzeczne zostały ukształtowane w sposób unieruchamiający butelki. Butelki spoczywają na półkach szyjką w dół, dzięki czemu ich zawartość nieustannie nawilża korek, zapobiegając niepożądanemu napowietrzaniu trunków. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów RW-1, na których różnokolorowe butelki z trunkami atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-56

Opis

Wysokość
118 cm
Szerokość
73 cm
Głębokość
25 cm
Ilość pięter
8
Ilość butelek
56