• Nowy

Skrzynka skrzynia drewniana SD-3-30x20- grafit

39,00 zł
Brutto

Skrzynia drewniana w typie vintage o wysokości 24 cm i bokach 29,2x19,6 cm. Samodzielny transporter na butelki lub element rozbudowanej regałowej konstrukcji. Klasyczny design i naturalne usłojenie sosnowych skrzyń wnoszą do pomieszczeń ponadczasowe piękno.

✭ ✮ ✯✯

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Skrzynia wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty, umożliwiające jej wygodny transport. Wykonana jest ze starannie wysuszonego drewna sosnowego, pochodzącego wyłącznie z zalesień odnawialnych. Transportery z kolekcji SD cechuje wszechstronne zastosowanie. Doskonale się sprawdzają w witrynach sklepowych do ekspozycji wina oraz jako praktyczne, przenośne zasobniki.

↭↭↭↭

SD-3-30X20_O_GR

Opis

Wysokość
24 cm
Szerokość
29,2 cm
Głębokość
19,6 cm