• Nowy

Skrzynka skrzynia drewniana SD-3-60x40-grafit

55,00 zł
Brutto

Skrzynia vintage z drewna sosnowego o wysokości 24 cm szerokości 58,5 cm i głębokości 39 cm. Estetycznie wykończony transporter na butelki wyposażony w ergonomiczne uchwyty. Klasyczny design i naturalne usłojenie sosnowych elementów. 

✭ ✮ ✯✯

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Skrzynia wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty, umożliwiające jej wygodny transport. Wykonana jest ze starannie wysuszonego drewna sosnowego, pochodzącego wyłącznie z zalesień odnawialnych. Transportery z kolekcji SD cechuje wszechstronne zastosowanie. Doskonale się sprawdzają w witrynach sklepowych do ekspozycji wina oraz jako praktyczne, przenośne zasobniki. Skrzynie występują w kilku wariantach gabarytowych, co umożliwia wykorzystywanie ich jako modułów do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji regałowych.

↭↭↭↭

SD-3-60X40_O_GR

Opis

Wysokość
24 cm
Szerokość
58,5 cm
Głębokość
39 cm