Regał na wino RW-3-6P 38x33x26,5cm

60,00 zł
Brutto

Trójpoziomowa szafka na 6 butelek o wysokości 38, szerokości 33 i głębokości 26,5 cm. Podręczny regał na wino do kuchni, sypialni lub salonu. Stojak wyposażony jest w praktyczny blat na przybory do degustacji. Dostępny jest w stanie surowym lub w kolorze miodowym, brązowym lub olchowym. Wybór wykończenia poniżej:

⇩↭↭⇩

Kolor bejcy
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proponujemy Państwu rozmaite regały na wino, w formie skrzyń i stojaków o różnej wielkości i kształcie. W zależności od wybranego modelu, pozwalają one składować od 1 do 126 butelek. Wyprofilowane leżnie unieruchamiają butelki, spoczywające na półkach szyjkami w dół. W tej pozycji, dzięki nieustannemu nawilżeniu korek nie wysycha, co zapobiega utlenianiu trunków oraz utracie ich walorów smakowych i aromatycznych.

✫✫✫✫Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego, poddanego procesowi suszenia. Materiał do ich budowy pochodzi wyłącznie z zalesień odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów z bogatej kolekcji RW, na których różnokolorowe trunki atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-3-6P

Opis

Wysokość
3838
Szerokość
33 cm
Głębokość
26,5 cm
Ilość pięter
2 + 1
Ilość butelek
6