Regał na wino RW-5-4 233x80x30cm

263,00 zł
Brutto

Zasobny regał magazynowy na 126 butelek wina, o wysokości 233 cm, szerokości 80 cm i głębokości 30 cm. Półki wyposażone są w przegrody, na których odseparowane od siebie w bezpiecznej odległości pojedyncze egzemplarze trunków, spoczywają w profesjonalnej pozycji - szyjką ku dołowi. Na każdej z osiemnastu kondygnacji, może leżakować 7 sztuk wina.  Stojak posiada przybudówkę, którą można odinstalować i ustawić jako odrębny mebel.

⇩↭↭⇩

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proponujemy Państwu rozmaite regały na wino, w formie skrzyń i stojaków o różnej wielkości i kształcie. W zależności od wybranego modelu, pozwalają one na magazynowanie od 1 do 126 butelek. Stojaki wykonane są z surowego drewna sosnowego, poddanego procesowi suszenia. Surowiec do ich budowy czerpiemy wyłącznie z zalesień odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów z bogatej kolekcji RW, na których różnokolorowe trunki atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-5-4

Opis

Wysokość
233 cm
Szerokość
80 cm
Głębokość
30 cm
Ilość pięter
18
Ilość butelek
126