Regał na wino RW-1-16 54x43,5x25cm olcha

61,00 zł
Brutto

Wysoki na 54 cm, czterokondygnacyjny stojak w kolorze olchy, o szerokości 43,5 i głębokości 25 cm. Profesjonalnie ukształtowane belki poprzeczne, pozwalają na bezpieczne leżakowanie czterech egzemplarzy trunku na każdym z pięter, co daje łącznie możliwość magazynowania 16 butelek. Niewielki regał RW - 1 -16 do wyposażenia salonu konesera oraz aranżacji winiarni lub klimatycznej restauracji.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wybranego modelu, na regałach tej kolekcji, można przechowywać od 1 do 126 butelek wina.✰✰✰✰Deski poprzeczne zostały ukształtowane w sposób unieruchamiający butelki. Leżakują one w profesjonalnej pozycji z szyjkami skierowanymi nieco w dół. To zapobiega wysuszaniu korka i utlenianiu wina. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego, pochodzącego wyłącznie z zalesień odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów RW-1, na których różnokolorowe trunki efektownie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-16_O_OL

Opis

Wysokość
54 cm
Szerokość
43,5 cm
Głębokość
25 cm
Ilość pięter
4
Ilość butelek
16