Regał RW-1-42 Olejowany 102x62,6x25cm olcha

94,00 zł
Brutto

Wysoki na 102 cm siedmiopiętrowy stojak na 42 butelki. Sosnowy regał RW-1 z półkami o szerokości 62,6 i głębokości 25 cm. Otwarte boki umożliwiają pełną prezentację leżakujących okazów wina. Model bejcowany w kolorze olchy.

↭↭↭

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wariantu, na regałach tej kolekcji można przechowywać od 1 do 126 butelek wina.✰✰✰✰Deski poprzeczne zostały ukształtowane w sposób unieruchamiający butelki. Wina leżakują szyjką w dół co zapobiega wysuszaniu się korków i utraty przez trunki swoich cennych walorów. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego, pochodzącego wyłącznie z zalesień odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów RW-1, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-42_O_OL