Regał na wino RW-1-56 Olejowany 118x73x25cm olcha

114,00 zł
Brutto

Solidny i estetycznie wykonany stojak na wino z drewna sosnowego, do sklepu, hurtowni lub piwnicy. Wysoki na 118 cm ośmiokondygnacyjny regał z serii RW-1 na 56 butelek. Otwarte boki umożliwiają pełną prezentację leżakujących okazów wina. Każda z półek pomieści w bezpiecznej odległości od siebie po 7 egzemplarzy trunków. Wariant olejowany - w kolorze olchy.

⬇⬇⬇

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wybranego modelu, na regałach tej kolekcji, można przechowywać od 1 do 126 butelek wina.✰✰✰✰Deski poprzeczne zostały ukształtowane w sposób unieruchamiający butelki w pozycji szyjkami do dołu. Taki profesjonalny sposób leżakowania, zabezpiecza przechowywane trunki przez zapowietrzeniem, dzięki nieustannemu nawilżeniu korka. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów RW-1, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-56_O_OL