Regał na wino RW-1-56 Olejowany 118x73x25cm brązowy

114,00 zł
Brutto

Wysoki na 118 cm stojak RW-1 na 56 butelek o głębokości 25 i szerokości 73 cm. Otwarte boki umożliwiają pełną prezentację leżakujących okazów wina. Ośmiopiętrowy regał w kolorze brązowym wykonany z drewna sosnowego.

⤦⤦⤦

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wybranego modelu, na regałach tej kolekcji, można przechowywać od 1 do 126 butelek wina.✰✰✰✰Poprzeczne belki stojaka, unieruchamiają butelki spoczywające w zagłębieniach korkiem ku dołowi, co zapobiega utlenianiu wina i utracie jego właściwości aromatycznych i smakowych. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów RW-1, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-56_O_BR

Opis

Wysokość
118
Szerokość
72
Głębokość
25