Regał RW-1-77 Olejowany 166x73x25cm brązowy

139,00 zł
Brutto

Szeroki na 73 cm ładowny stojak 11 kondygnacyjny, o szerokości 72 i głębokości 25 cm. Wariant regału z kolekcji RW-1 w kolorze brązowym, na 77 butelek. Model dedykowany wytrawnym pasjonatom szlachetnych trunków, gastronomom oraz właścicielom winiarni. Otwarte boki umożliwiają pełną prezentację leżakujących okazów wina. Prosty i szybki montaż konstrukcji przy użyciu wkrętaka. 

⇩↭⇩↭⇩

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wybranego modelu, na regałach tej kolekcji można przechowywać od 1 do 126 butelek wina.✤✤✤✤Poprzeczne belki stojaka unieruchamiają butelki spoczywające w zagłębieniach korkiem ku dołowi, co zapobiega utlenianiu wina i utracie jego właściwości aromatycznych i smakowych. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów RW-1, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-77_O_BR

Opis

Wysokość
166
Szerokość
72
Głębokość
25