Regał na wino RW-9-6

59,00 zł
Brutto

Estetycznie wykończony stojak na wino, o wysokości 50,6 cm, szerokości 20,9 cm i głębokości 18,9 cm. Ważący zaledwie 1 kilogram przenośny zasobnik, wyposażony jest w ergonomicznie wyprofilowaną rączkę, ułatwiającą jego transport z piwnicy do kuchni, z kuchni do salonu i wszędzie tam gdzie koneser szlachetnych trunków chce swoich gości winem uraczyć. Podręczny regał pomieści 6 butelek leżakujących w sposób profesjonalny - korkiem w dół.

✫✫✫✫

Wykończenie
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proponujemy Państwu rozmaite regały na wino, w formie skrzyń i stojaków o różnej wielkości i kształcie. W zależności od wybranego modelu, pozwalają one składować od 1 do 126 butelek. Wyprofilowane leżnie unieruchamiają butelki, spoczywające na półkach szyjkami w dół. W tej pozycji, dzięki nieustannemu nawilżeniu korek nie wysycha, co zapobiega utlenianiu trunków oraz utracie ich walorów smakowych i aromatycznych.

✫✫✫✫Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego, poddanego procesowi suszenia. Materiał do ich budowy pochodzi wyłącznie z zalesień odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów z bogatej kolekcji RW, na których różnokolorowe trunki atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-9-6

Opis

Wysokość
50,6 cm
Szerokość
20,9 cm
Głębokość
18,9 cm
Waga
1 kg
Ilość butelek
6