Regał na wino RW-7-1

50,00 zł
Brutto

Przestrzenny stojak na wino o bokach 36x36 i głębokości 24 cm. Trzypiętrowy regał na 9 butelek, wykonany z zaokrąglonych listew sosnowych. Profesjonalne leżnie do magazynowania szlachetnych trunków, pochylonych szyjkami do dołu.

✫✫✫✫

Wykończenie
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Proponujemy Państwu rozmaite regały na wino, w formie skrzyń i stojaków o różnej wielkości i kształcie. W zależności od wybranego modelu, pozwalają one składować od 1 do 126 butelek. Wyprofilowane leżnie unieruchamiają butelki, spoczywające na półkach szyjkami w dół. W tej pozycji, dzięki nieustannemu nawilżeniu korek nie wysycha, co zapobiega utlenianiu trunków oraz utracie ich walorów smakowych i aromatycznych.

✫✫✫✫Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego, poddanego procesowi suszenia. Materiał do ich budowy pochodzi wyłącznie z zalesień odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów z bogatej kolekcji ✮RW✮, na których różnokolorowe trunki atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-7-1

Opis

Wysokość
36 cm
Szerokość
36 cm
Głębokość
24 cm
Ilość pięter
3
Ilość butelek
9