Stojak na wino RW-8 1x7 regał 7 butelek do wina

104,00 zł
Brutto

7 piętrowy regał na wino o wysokości 72,5 głębokości 24,5 i szerokości 12,5 cm. Nowoczesna konstrukcja z metalowych i drewnianych elementów. Atrakcyjny element wyposażenia kuchni, salonu lub jadalni. Dostępny w kolorze brąz lub w stanie surowym.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-1x7-7

Opis

Wysokość
72,5 cm
Szerokość
12,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
7
Ilość butelek
7