Stojak na wino RW-8 1x9 regał 9 butelek do wina

128,01 zł
Brutto

Piętrowy stojak na dziewięć butelek wina. Nowoczesny regał o wysokości 82,5 cm, głębokości 24,5 i szerokości 12,5 cm. Konstrukcja jest połączeniem czarnych metalowych blaszek i jasnych sosnowych drążków. Atrakcyjny element wyposażenia restauracji, sklepu i kuchni wytrawnego konesera. Model bejcowany w kolorze brąz lub w stanie surowym.

✫✫✫✫

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria RW-8 to regały na wino o nowoczesnym kształcie. Forma rusztowania stanowi estetyczny kontrast pomiędzy czarnymi płaskownikami z metalu a naturalnym jasnym usłojeniem okrągłych listew sosnowych. W tak skomponowanej przestrzennej konstrukcji, różnokolorowe butelki atrakcyjnie się prezentują. W kolekcji RW-8 znajdziecie Państwo stojaki do przechowywania od 1 do 81 butelek szlachetnych trunków.

↭↭↭ 

RW-8-1x9-9

Opis

Wysokość
92,5 cm
Szerokość
12,5 cm
Głębokość
24,5 cm
Ilość pięter
9
Ilość butelek
9