Regał na wino RW-1-91 198x72x25 cm

159,00 zł
Brutto

Wysoki na 198 cm, 13 piętrowy regał na 91 butelek, o szerokości 72 i głębokości 25 cm w kolorze naturalnym. Zasobny stojak z kolekcji RW-1 dla prawdziwych koneserów szlachetnych trunków, restauratorów oraz właścicieli winiarni. Otwarte boki umożliwiają pełną prezentację leżakujących okazów wina. Prosty i szybki montaż konstrukcji przy użyciu wkrętaka. 

⇩↭⇩↭⇩

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wybranego modelu, na regałach tej kolekcji, można przechowywać od 9 do 91 butelek wina.↭↭↭Deski poprzeczne zostały ukształtowane w sposób unieruchamiający butelki. Frontowe znajdują się poniżej tylnych leżni, dzięki czemu ich zawartość nieustannie nawilża korek, zapobiegając niepożądanemu napowietrzaniu trunków. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny sosnowych regałów, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-91

Opis

Wysokość
198
Szerokość
72
Głębokość
25