Regał na wino RW-1-91 Olejowany Olcha

189,00 zł
Brutto

Wysoki na 198 cm, 13 piętrowy regał na 91 butelek, o szerokości 72 i głębokości 25 cm w kolorze olchy. Zasobny stojak z kolekcji RW-1 dla prawdziwych koneserów szlachetnych trunków, restauratorów oraz właścicieli winiarni. Otwarte boki umożliwiają pełną prezentację leżakujących okazów wina. Prosty i szybki montaż konstrukcji przy użyciu wkrętaka. 

⇩↭⇩↭⇩

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Seria stojaków RW-1 charakteryzuje się klasyczną konstrukcją leżni i estetyczną prostotą wykonania. W zależności od wybranego modelu, na regałach tej kolekcji, można przechowywać od 1 do 126 butelek wina.↭↭↭Deski poprzeczne zostały ukształtowane w sposób unieruchamiający butelki. Wina leżakują na półkach w lekkim pochyleniu szyjką ku dołowi. Nieustanne nawilżenie korka zapobiega jego wysuszaniu, co mogłoby prowadzić do rozszczelnienia i niepożądanego napowietrzenia trunków. Stojaki zbudowane są z surowego drewna sosnowego, pochodzącego wyłącznie z zasobów odnawialnych. Naturalne usłojenie i sęki to cenny walor estetyczny regałów RW-1, na których różnokolorowe alkohole atrakcyjnie się prezentują.

↭↭↭

RW-1-91_O_OL